Dicotto Toptan Gömlek

Hakkımızda

İlk olarak 1992 yılında ÇİSİ toptan tuhafiye adıyla Mimar Kemalettin'de bayan-erkek triko ve pentye ticareti üzerine kurulduk.1998 yılından sonra tekstil dalında imalata yöneldik.Daha önce tecrübelerimize dayanarak erkek gömleği üzerinde uzmanlaştık.Gömleklerimizi Di Cotto markası ile piyasaya sürdük.

Manifaturacılıktan edindiğimiz birikimi imalat ile birleştirerek kumaş seçimi ve kalitesine aktardık.15 yıl Yazıcıoğlu pasajında faaliyet gösterdikten sonra , işimizin kaliyesi ve pazarımızın her geçen gün artmasıyla piyasaya daha hakim olabilmemiz için yerimizi daha geniş ve göz önünde bir alana çıkardık.

 

Damatlık , spor ve klasik gruplar başta olmak üzere her türlü gömlek üretimini yapıyoruz.Atölyemizin de elimizin altında olması bize her zaman bir avantaj getiriyor.Gömleğin değişmez aksesuarı olarak kravat ve kol düğmesi alternatiflerimiz mevcuttur.

 

Hedefimiz sadece gömlek üretmek ve bu alanda uzmanlaşıp , İzmir'den iyi bir gömlek markası çıkarmaktır.

 

2 yıldır klasik gömleklerle beraber slimfit (dar kalip) modellerimizle adımızdan söz ettiriyoruz.

 

Akdeniz , İç Anadolu , Ege ve Marmara'ya ağırlıklı olarak ürünlerimizi sevk ediyoruz.Anadolu'daki düğüncü mağazaları mağazamızın tanınmasında etkili olmuştur.